ریال

دوشنبه, 26 شهریور 1397 09:48

اخذ اقامت شینگن و ویزاهای مسافرتی

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
اطلاعات تماس آگهی بدلیل آنکه تاریخ ثبت آگهی و تاریخ به روز رسانی آگهی بیش از یک ماهه گذشته است نمایش داده نمی شود
موسسه حقوقی بین المللی کیمیا سپنتا با کادری مجرب در امر ثبت شرکت در ایران و کشورهای اروپایی و قرار داد با وکلایی اروپایی و محلی کشورهای اسلوونی و ایتالیا و اتریش و آلمان آماده ارائه خدمات ثبت شرکت و تمکن مالی و سرمایه گذاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد.
تمامی فعالیت موسسه کاملا قانونی می‌باشد و تمامی مراحل بصورت کاملا منظم طبق ضوابط قانون ثبت شرکتها و قوانین اقامت کشور ایران و کشورهای اروپایی می‌باشد. موسسه حقوقی کیمیا سپنتا با عقد قرار داد با شرکت توریستی europe travel agency d.o.o در اسلوونی فعالیت خود را در حوزه توریسم به کشور اسلوونی و اتریش آغاز کرد که تنها نماینده کشور اسلوونی و شرکت فوق در اخذ ویزای توریستی و اقامتی است که با اخذ ضمانت نامه بازگشت هموطنان می‌توانند به راحتی به اروپا سفر کنند . قابل توجه افراد یا اشخاصی که قصد سودجویی جهت کسب درآمد با ترفندهای مختلف قصد فریب هموطنان را جهت ویزا شینگن و پناهندگی دارند و با حضور به عنوان همکار قصد اخذ ویزا برای مشتریان خود دارند.

موسسه حقوقی کیمیا سپنتا با وکلای مجرب و پرسنل متخصص با کوچکترین مشکلی از این نوع امور سریعا برخورد می‌نمایند و موضوع رو به مراجعه قضایی و انتظامی اطلاع می دهند.

خدمات ما
اخذ اقامت اروپا در کوتاه ترین زمان
اخذ ویزای شینگن تضمینی
اخذ ویزای مولتی
رفع ریجکتی
خوانده شده 256 بار

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
ali
ایجاد شده توسط

درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب

ورود توسط شبکه های اجتماعی

سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.