ریال
پنجشنبه 8 آبان 1399

شنبه, 18 آبان 1398 13:38

دکوراسیون سقف | دیزاین آشپزخانه آچیلان دکور مهم

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
آدرس :سعادت آباد، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، کوچه بنفشه، پلاک 17
تلفن :88374855
موبایل :09124419419
ایمیل : hi.achilandecor@yahoo.com
سقف کاذب:
سقف کاذبی سقفی است که به صورت ثانویه در سقف اجرا شده سازه ای در زیر سازی ان اجرا می شود که باعث ایجاد فضای خالی بین سقف اصلی و سقف کاذب می شود.و نوعی ساخت و ساز خشک محسوب می شود.این نوع سقف اخیرا در ایران بسیار پر طرفدار بوده که قابلیت های مختلفی را دارا می باشد.
سقف کاذب انواع مختلفی دارد از جمله سقف کاذب گچی –سقف باریسول-پی وی سی-طلق –تایل های نوری-سقف رابیتس-سقف آسمان مجازی-سقف کاذب چوبی
سقف کاذب به عنوان لایه ای دوم در سقف اجرا می شود که میتوان بسیاری از لوله های تاسیسات را پوشاند.سقف کاذب دارای انعطاف پذیری می باشد که مزایای آن می باشد.
سقف کناف:
یکی از دلایلی که معماران را ترغیب به ساخت و ساز میکند استفاده از متریال های نوین در طراحی داخلی است چند سالی نیست که سیستم ساخت وساز خشک بر سر زبان ها افتاده است .یکی از این متریال ها کناف می باشد کناف در طراحی و ساخت دکور-پوشش دیوار-سقف بسیار پرکاربرد می باشد کناف نوعی سقف کاذب محسوب می شود .
دلیل رایج استفاده از کناف زیبایی و اجرا در طرح های متنوع با نورپردازی و رنگ پذیری آن می باشد.
.ساختار کناف از گچ تشکیل شده ,مزایای کناف بسیار زیاد است که توانسته جای دیگر پوشش های قدیمی را بگیرد . کناف با سازه های خاص خود قابل اتصال به دیوار و سقف می باشد .امروزه کناف توانسته با طرح های زیاد در همه فضاها اعم از مسکونی –تجاری-اداری قابل اجرا باشد.
از دیگر مزایای کناف قرار گرفتن کلیه تاسیسات ها در زیر کناف می باشد در این صورت هیچ گونه تاسیسات و لوله ای مشخص نیست.
اولین قدم برای نصب کناف اجرای زیر سازی خاص آن است بعد از آن پنل ها را به ابعاد و اندازه ای که در طراحی مشخص شده برش میدهند.و در نهایت اماده بتونه گیری و رنگ و نورپردازی میشود.
یکی دیگر از مزایای کناف برخورداری از نورپردازی به صورت شلنگی های مخفی و لامپ های هالوژنی می باشد که فضا را بسیار زیبا جلوه میدهد در اصل نورپردازی و رنگ کناف را تکمیل میکند و طرح را به ارائه می رساند.
و در نهایت پیشنهاد گروه معماران تندیسه اینکه اگر خواهان تغییر اساسی در فضای داخلی هستیدو یا چنانچه از فضای داخلی خود احساس تکراری بودن را میکنید حتما از سقف کاذب کناف استفاده کنید.
طراحی دکوراسیون داخلی
گروه معماران آچیلان دکور با در نظر گرفتن همه شرایط ایده آل در طراحی داخلی آشپزخانه میتوانند فضایی متفاوت از آنچه در مورد آشپزخانه مشاهده و تجربه کرده اید را طراحی و به اجرا بگذارند.
طراحی آشپزخانه
طراحی آشپزخانه یکی از مهم ترین آیتم هاست که با توجه اهمیت آن در منزل در طراحی دکوراسیون و چیدمان و ایجاد هارمونی هم اهمیت زیادی دارد.آشپزخانه ها ممکن است ساده باشند و با وسایل به صورت بزرگتر دیده شوند، اما در هر صورت اهمیت به عملکرد آشپزخانه و زیبایی آن نقش کلیدی دارد امروزه آشپرخانه ها بیشتر به سبک مدرن طراحی میشوند.
رنگ
نورپردازی
نوع جنس کابینت و چیدمان وسایل آشپزخانه از مهمترین مسائل مهم در طراحی داخلی آشپزخانه می باشد.
انواع آشپزخانه ها
آشپزخانه یو شکل
این نوع آشپزخانه ها برای فضاهایی هستن که دیوار از سه طرف ساخته شده و به صورت یو شکل طراحی و اجرا میگردد. در این گونه آشپزخانه ها شما با مشکل تردد مواجه نخواهید شد.
مزایا
برای تمامی آشپزخانه ها کاربرد دارد
دارای فضایی زیاد برای چیدمان وسایل
میتوان در فضای خالی آشپزخانه یو شکل کابینت جزیره ای داشت
آشپزخانه گالی (تنگ و کوچک)
خوانده شده 411 بار

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
ali
ایجاد شده توسط

درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب

ورود توسط شبکه های اجتماعی

سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.