ریال

سه شنبه, 10 دی 1398 09:48

شرکت مهندسی توسعه چرخه سبز مهم

رتبه این آیتم
استان :تهران
شهر :تهران
آدرس :خیابان شریعتی، خیابان دولت، خیابان عراقی، پلاک2.
تلفن :09338800179
موبایل :09122452181
وب سایت :http://charkhesabz.ir/
ایمیل : charkhesabz@yahoo.com
بی تردید یکی از شاخص های مهم رشد و توسعه علمی فرهنگی و اقتصادی هر کشور در فعالیت های عمرانی تجلی پیدا می کند، لذا این شرکت با هدف توسعه عمران شهری، تلاش می کند تا در ساخت و ایجادسبزی و آبادانی در شهرهای کشور نقش خود را در جهت فراهم آوردن محیطی شایسته مرم بزرگ و مسلمان ایران با تمدن کهن و دیرینه ایفا نماید.

شرکت توسعه چرخه سبز در سال 1384 با مدیریت آقای حامد وحید، به عنوان مدیرعامل و با موضوعیت امور عمرانی و تاسیسات و زیبا سازی شهری با رتبه ابنیه سازمان برنامه و بودجه تاسیس شده است. شرکت چرخه سبز با بهره گیری از تجربیات و تخصص اعضای آن در پروژ های عمرانی و شهری گوناگون شروع به فعالیت نموده، به طوریکه در طی مدت کوتاه توانسته پروژه های مختلفی را در کارنامه فعالیت خود جای دهد.از این رو جهت آشنایی خواننده این رزومه بافعالیت های رسمی این شرکت لیست پروژه های اجرا شده به همراه اسلاید و تصاویر کارگاهی از انجام پروژه ها تهیه و ارائه شده.

لازم به ذکر است رویکرد این شرکت مشاور و طراحی و سپس اجرای مورد تقاضای کارفرمایان محترم و با ملحوظ داشتن سلایق و نیازهای آنان جهت بهره برداری هرچه مطلوب تر از خدمات ارائه شده توسط شرکت بوده و در این راستا شرکت از همکاری تیم های کارشناسی مجرب و متخصص در زمینه طراحی و اجرا برخوردار می باشد.

امید است تا با اتکال به خداوند متعال این شرکت راههای ترقی و کمال را پیموده و به عنوان یکی از اعضای جامعه مهندسین و انجمن پیمانکاران، رشد و آبادانی را برای میهن عزیزمان ایران به ارمغان آورد.
اطلاعات تماس
آدرس: خیابان شریعتی، خیابان دولت، خیابان عراقی، پلاک2.

تلفن: 09338800179 , 09122452181

ایمیل: info[at]charkhesabz.ir

charkhesabz[at]yahoo.com hamed.mvahid[at]yahoo.com
خوانده شده 446 بار

به اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی جهت افزایش بازدید

به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در توئیتر به اشتراک گذاری در لینکدین
ali
ایجاد شده توسط

آیتم های گفته شده(توسط تگ)

درج آگهی سایت جدید آگهی افزایش ترافیک آگهی هاست دارکوب طراحی سایت دارکوب

ورود توسط شبکه های اجتماعی

سایت خرید و فروش رایگان، طراحی شده توسط دارکوب.